pühapäev, 3. veebruar 2013

intensiiv

pozo | 4,2;3,7/74 | 1h45min

enda eile lõhutud puri ei olnud veel valmis, sain asenduseks simmeri purje. silma järgi see gaastra masti peale maailmaägedalt ei istunud, aga vee peal tundus eriti mõnus. võib-olla oli ilm lihtsalt selline ja ühe tunnikese pealt ei tohiks vist väga lõplikke järeldusi teha, aga kuidagi väga hea kiirendusega oli see puri. kui puhang tuli, said silmapilkselt käiku juurde ilma, et see väga vägivaldne tunduks.. varem ei osanud seda tähele panna, aga oma manicud oleks nagu sutsu pikkade juhtmetega ja neil võtab aega enne kui aru saavad, et tuult tehti juurde..

enivei, tingimused olid algul suht ägedad. iga kuju ja suurusega laine oli olemas nii hüppamiseks kui veivamiseks ja tuul käitus ka enamvähem normaalselt. siiski suutsin taas saada pihta ainult ühele bäki lainele ja see katse ebaõnnestus täielikult. sutsu hiljem olid enamus bäki lained asendatud sama suurte, aga mitte nii teravatega ja parajaid laineid nägin ainult kaugelt. teised tegid bäkkide asemel forwardeid. mina hüppasin niisama.. suht mõnusad suvised kõrgused, mõned ilusad table-topid. jälle natuke probleemiks see, et ma ei viitsi maandumiseks trapetsist välja tulla ja tänu sellele raske pehmelt maanduda..

head tingimused jätkasid lagunemist, laine aina segasem ja varsti oli neljane nii üle, et ei suutnud taga gybe'i kontrolli all hoida.. viskasin siis kolmese kokku ja juba rigades merele vaadates tundus, et saab olema keeruline.

ja parajat tuult enam polnudki. ainult kas tiksumine või ülepurjestus. ega neljasega ka parem poleks olnud.. teised kurtsid sama probleemi..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar