pühapäev, 10. november 2013

wave special

pozo | 5,0/75 | 2h15min

tundus poolmõttetu ilm, aga tegelt oli hästi kift.. veivata sai igal ringil, tihti 3-4 bottomit per ring.. neljas tuli küll sellises kitsikuses teha, et kui varba välja sirutad, saad laua pealt kaldale astuda, aga imekombel uimed endast tugevamatega kordagi ei kohtunud..

hüpata ei saanud, sest kalda alt ei saanud käima. kahtlustan tugevalt, et mu purjedel on pooled hobujõud kuhugile maha pudenenud.. praktiliselt kõik olid väiksemate purjedega ja ma kuidagi paremini küll ei liikunud..

kaks bäki katset. esimene ees väga ilusa laine pealt. ainuke triip, kui kalda all käima sain. võib öelda, et maandusin ära ja siis kohe kukkusin vette :) igatahes üks ilusamaid ja loogilisemaid katseid, mis teinud olen..

teisel korral proovisin kuskil kaugemal taga suht suvalise laine pealt. ei olnud eriti hea ramp ja asjad ei hakanud õrnalt ka keerama õhus.. isegi küljekat poleks sealt saanud ja sadasin selg ees alla. õnneks oli kehal mõistust rohkem ja jalad keerasid laua ahtri enda alla tagasi ja maandumine oli väga pehme.. pärast mõtlesin, et miks ma ise selle peale ei tulnud, et jalad alla tagasi keerata..

eest läbi lainete minema tiksudes olin täna kuidagi eriti osav. ja tugev. ei saanud väga ükski laine mind pikali, kuigi üritati kogu aeg nii üksi kui kambakesi. tunnen, et tehnika ei ole veel teab mis hea, aga hoidsin ennast lihtsalt jõuga püsti kuidagi..  kas tõesti esimesed märgid, et jõutrennist on kasu olnud..

rongisõitu sai ka omajagu. mitmel korral otsisin mere põhjast asju, mis olid täiesti kindlalt tükkideks, aga leidsin ikkagi ainult ühes tükis asju.. pakkusin teistele, et kellegi terved kamad ujuvad siin, aga tuli välja, et need minu omad.. lõpuks võitis siiski füüsika ja keset triipu plahvatas kardaan, mis oli lainemöllus viga saanud..

kui uue kardaaniga vette sain, hakkas madal vesi sümptomeid ilmutama ja suuri laineid võeti vähemaks. aga väiksemaid veivata ja kruisida sai tunnikese veel..

väga mõnus päev..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar