esmaspäev, 23. september 2013

eat your salad, kids!

topu | 4,5/95 | 1h20min

eesti. pilved. lombid. loodus. krdi loodus!

siim käskis eriti vara ärgata. asjalik diil, sest olime ainukesed, kes topus tuult nägid. jõudsime kohale 15 mintsa enne tartu pro-raidereid ja pärast territooriumi märgistamist algas põnev varustusega tutvumine. arsenalis oli titemasin urveka 95-ne fanatic freewave, selle all siimu isesaetud wannabe vabastiili uim. taglase doonoriks osutus loosi tahtel vabamets. seljas enamvähem sõjaaegne kalipso, millel kubeme naabruses rusika suurune auk.. algul vees palav ei hakanud, ütleme nii..

muidu oli kõik tegelt täitsa ilus ja nunnu, aga loodust oli tõesti natuke palju. erikuradikift on kruisida, kui laua taga lohiseb ämbritäis salatit. õnneks olid taimed juba nii vanad ja väetid, et vägivaldsete chop-hoppidega sai nad enamvähem puruks peksta ja natuke ikka sõita, aga haljast uime oli ainult nii kauaks, kui jaksasid ujudes lauda veest väljas hoida.. lõpuks väsis chop-hopi lihas ära ja pidi haagisega leppima..

tunni pärast tuli suurem vihmasabin peale ja viis tuule ära. umbes sel ajal saabusid hilinejad ivar ja aive ja hakkasid asju kokku panema. üks jõudis kõik asjad kokku panna ja siis pahasena uuesti lahti kiskuda, teine piirdus taglase kokku-lahkulappamisega. tartu imelikud natuke tiksusid veel ja siis läksime kõik rohukülla. kõvemad mehed ei võtt kalipsosidki ära.

mulle tunnisest mageda vee vannist piisas ja rohukas enam merre ei läinud. teised tegid veel tunnikese mõnusas tsopis ja siis kadus ka seal tuul.. siis saabusid veel eriti hilinejad marko & co.. ma ei teagi, kas nad vette said..

äge oli. selline eksootiline. aga kohe homme-ülehomme vast kordama ei kipuks...

kaugel kodusaarel on olnud kuu aega täielikku tuulevaikust.. sellele eelnes veel kaks nädalat peaaegu tuulevaikust. praegu näitab seitsme päeva prognoos (mida vahin aina tihemini ja aina igatsevama pilguga) maksimumtuult 12 sõlme, puhangud 13 sõlme......

what the  f u u u u u u u u c k ?!?/#¤&#¤%!#!%#=? tegelt ka, noh...

1 kommentaar:

  1. järgmine kord tulete Ristnasse! ma veel rääkisin pühapäeval Siimuga, et on suuremat sorti minek...

    VastaKustuta